Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

The Lamp hotell – kärlekssurprise!

Publicerad,

I går var vi bjudna på 40 års fest., då 7 av Claes gamla innebandykompisar fyller 40 i år, och drog ihop till fest.
När vi är mitt uppe i att göra iordning oss och bege oss in till stan, så säger Claes att vi ska bo kvar i stan, på The Lamp hotell över natten.
Så myyys!
Vilken underbar överraskning.
Planen var redan från början att vi skulle möta upp ett par kompisar där innan festen och käka och dricka gott, men nu skulle vi också checka in, och bo över där.
Jag måste säga att det är bland de bästa hotellet jag varit på. Så snygg design på allt. Maten och restaurangen, toppklass,
Frukosten, urgod och supermodern och snyggt uppställt överallt. Precis så som jag älskar!

Det känns mer än rätt att vi bokat in oss där på vår bröllopsnatt, men också att jag ska spendera natten före bröllopet där, tillsammans med mina tärnor.
Vi ska fixa iordning oss där och njuta av en riktigt nice dag!

 

Varför gör man inte sånt här oftare?
Övernattar i sin egna stad. Det är ju sååå värt det, och ger riktigt härlig guldkant på vardagen.
Tack för en riktigt top notch helg!

 

lamp hotell 1 lamp hotell 2 lamp hotell 9

lamp hotell 10

lamp hotell 3lamp hotell 4lamp hotell 5lamp hotell 6lamp hotell 7lamp hotell 8lamp hotell 11

2 Kommentarer

  1. Låter som en härlig helg.vart kommer din outfit ifrån.så snygg

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *