Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Give me some clothes!

Publicerad,

Var inne en sväng på Maxi idag igen. Just då kände jag inte direkt för att köpa något. Kollade lite men nja, hittade inget, och orkade inte prova.
Men nu när jag kom hem, så satte jag mig och tittade runt lite på nätet.
Suck. jag vill visst ha kläder. MASSOR!
Jag önskar just nu att jag hade massor av pengar att lägga på shopping. jag vill köpa massa fina sommarkläder. Jag fick ju inte göra det förra året heller, för då hade jag en stor mage i vägen, det har jag ju inte nu.







Skulle kunna fortsätta hur länge som helst.
Jag vill bli sommarfin!

Nu ska vi iväg och grilla hos Sara och Tobbe. Önskar er alla en trevlig fredagskväll!

(Kläder från H&m.com, Ginatricot.com, Lindex.com och nelly.com)

1 Kommentar

  1. Jaaa, vem fasen vill inte ha kläder! Åh, blir också tokig. CSN-pengarna är ju inget att hänga i julgranen direkt 😉

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *