Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Dagens Måndag!

Publicerad,
image849
Jeans: H&m
Stövlar: Zara
Kofta: Bik Bok
Linne under: H&m

Kolla gärna in min jullåt som spelades in i går kväll, (se inlägget nedan) Få lite julstämning =)

13 Kommentarer

  1. ja han är jätterolig!
    skitsnygg outfit!

  2. svaR:
    aah, jag vet. röda naglar är snyggt, sitter i skolan nu och kollar på mina röda naglar 🙂

  3. Svar: Nej, jag har inte det =( inte ännu, men jag lovar att jag ska fixa det! Bor nämligen i lägenhet vid stället där jag studerar och mitt underbara piano är där hemma. Men jag lovar att jag ska fixa så du ska få höra! Fast det kan som sagt dröja, men jag ska försöka så gott jag kan!

  4. Vilken härlig kofta! Verkligen snygg! Kram Linnea

  5. Du har så himla skön stil, kul att se att du shoppar budget, men ändå får ihop så snygga outfits! Blir inspirerad av din stil många gånger! 😀 Du har en skit bra blogg dessutom!

  6. Hallå där! Haha, jag fyller den 18:e december, dagen efter din 🙂
    Jättemysig kofta, trevlig blogg! Keep up the good work 🙂

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *