Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Born this way!

Publicerad,

Vi hade kräftskiva för några veckor sedan, och in på småtimmarna spelade vi gitarr och sjöng. Både Nicke och min pappa spelade gitarr och jag och de andra sjöng. Men i slutet var det bara vi kvar.

Filmade en liten snutt med telefonen, och tänkte att jag kan bjuda på ett litet klipp. Var länge sedan det bjöds på sång och musik här inne.
Dock inte världens bästa kvalité och rösten är lite hes och ansträngd, men det bjuder jag på 🙂 Sjunger dessutom lite fel här och där.

[youtube]http://youtu.be/SF_mANkqw3k[/youtube]

1 Kommentar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *