Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Sova över mitt i veckan!

Publicerad,

Idag är det redan torsdag. Denna veckan har såklart gått extra fort eftersom måndag var röd dag.
Vi längtar som bara den efter imorgon, då pappan i huset kommer hem över helgen.

Men idag ska vi spendera dagen tillsammans med Sara, Wiggo och Wictor. Vi ska sova över tillsammans, då Tobbe också är borta.
Wilmer är överlycklig, för han och Wiggo har aldrig sovit över med varandra, så det kommer bli en dag full med lek och aktiviteter, för att avslutas med lite myskväll. Försmak på helgen.

Här kommer en liten videosnutt på Joline från igår.

Dock blev det riktigt dåligt kvalité när det laddades upp nu på Youtube.. Det är filmat med ipaden.

2 Kommentarer

  1. Såå söt! Kul att du filma henne 🙂 roligt att se hur de tidigare varit sen 🙂 jag har filmat min son ganska mycket för att sen kunna se tillbaka!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *