Dagens Torsdag!
Publicerad,

Kofta: Bik Bok
Tee: Gina
Jeans: H&m
Stövlar: Din Sko
Väska: Tunisien
Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]
vad fint:)
ja nu ska vi ha det:)
fin väska!
Åh snyggt !
Riktigt snyggt! 🙂
Fint!!
Näe, jag jobbar inte på IKEA men i den takten jag skruvar ihop deras ramar nu så borde jag få jobb där snart:) (jobbar i en reception)
Gillade väskan och stövlarna. Är stövlarna bruna eller svarta förresten? Är på jakt efter ett par bruna i skinn, typ omöjligt att få tag på rätt modell verkar det som.
Ja t.o.m jag måste erkänna att Daniel var riktigt bra igår. Och då tycker jag inte om honom..alls..normalt 😛
Snygg kläd stil för dagens 🙂
Gilalr din klänning med från Gina 🙂 Skall göra vid mig nu se begemig till jobbet..Ha en bra kväll…
jättefin outfit 🙂
riktigt fint va detta 🙂
söt kofta b& älskar väskan
Grymt snygg väska! Och urmysig kofta, jättefint!
Snyggt 🙂
Mysigt med stiligt 🙂 gillade väskan!
Fint 🙂 Ha en bra kväll!
jätte fin outfit. 🙂