Bonde söker fru och Greys Anatomy!
Har precis kommit hem från ett boxpass. Pust, va jobbigt det är!
Sitter just nu och äter en super god wok som min kära sambo har gjort åt mig och ser på Bonde söker fru.
Tycker det är så mysigt att se sånna här typer av program. Älskar att se när kärlek föds! Så underbart! Det får mig att tänka tillbaka på tiden då man själv var nykär och galen!
Ikvällens program så är det dax för bönderna att få breven. Fan vad nervös jag skulle vara. Tänk om man inte skulle få ett endaste brev lixom. Pinsamt!
Men kvällens höjdpunkt i tv väg är ju ändå Greys Anatomy. herregud. Någon mer som tjöt så tårarna sprutade sist? Va faan! George! Varför skulle han dö?
Nä, nu ska jag kika vidare.
Imorgon blir det Maxi. Måste handla mat. Så om någon vill göra mig sällskap, så hör av er =)
ja alltså Wilmer får följa med det har ingen betydelse för mig, det kan ju bli styrigt men för mig spelar de absolut ingen roll känn vad du tycker 🙂
hehe ja men fota vill ja alltid göra o de behöver inte ta så lång tid 🙂 Men som sagt ska höra med de andra i grupen när vi ska fota så får ja se om vi kan fota nästa vecka eller om de får bli veckan efter 🙂
Kram