Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Foto foto foto.

Publicerad,

Vilken rolig dag.
Fotograferingen gick jätte bra.
Svåraste var bara att få Wilmer att vara still. Han blev helt frälst i hennes ”silvriga uppljusningsskärm”. (Vet ej vad det heter)
Men tror Emma fick till några jätte fina bilder. Så himla duktig hon var.
När Wilmer fotats klart så somnade han, så jag och Jenny kunde i lugn och ro bli fotade. Vilka coola ideér och fina kort det blev (av det man såg i kameran)
Ska bli SÅÅÅ kul att se resultatet sen. Väntar med spänning!!!

Det var jätte fin miljö runt omkring, tog lite bilder som ni kan få se.



Tog även lite kort på Wilmer medans Jenny blev fotad i slutet. Hon fotades på en järnvägsräls. Tror de bilderna kan bli riktigt snygga!




3 Kommentarer

  1. Reflexskärm heter det 😉

  2. Hej, är det i Finspång vid slottsparken ni tog eller? var väldigt likt iaf =)

  3. Kul o få se bilder sen 😀 vart höll nui hus?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *