Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Godnatt!

Publicerad,

Nu säger vi godnatt. Ska krypa ner i sängen och se body of proof. Såg Greys anatomy i sängen med, men kom på att jag var tvungen att pumpa lite =) så jag ville inte störa Joline som sover.. så därför gick jag upp igen..

Min lilla skatt är jätte förkyld igen. Blev bättre ett par dagar men nu är det samma skit igen. Jätte snorig och slemmig. Vi får se hur natten blir. Hoppas på bättre än inatt iallafall. Då vakna hon vid 4 och var jätte orolig fram till 7. Förmodligen för att hon är så slemmig.
Lilla gumman. Hoppas somsagt på att hon blir bättre..

Godnatt och sov gott!

Imorgon ska jag försöka bestämma mig för vilka bilder vi vill ha från fotograferingen med Laila. Så ni kommer få se fler bilder framöver..

2 Kommentarer

  1. fått någon julkänsla? berätta gärna vad som betyder mest för dig på julen? den bästa julkänslan får en bild och en länk till sin blogg på min sida! kram

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *