Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Shoppingtips!

Publicerad,

Tänkte dela med mig av ett litet shoppingtips till alla blivande eller nyblivna föräldrar eller föräldrar med barn som har stl upp till 86.

Lindex får du just nu 25% rabatt på hela babysortimentet. Så passa på att fynda!

1 Kommentar

  1. Ursäkta mitt sena svar, har halkat efter bloggandet sen resan vi gjorde så nu hade jag massa att ta ikapp hos dig, vad roligt! 🙂

    Tack söta för grattis, ja det är husbygge på gång för oss o vi har planerat o planerat sedan sensommaren. 😀 Jo vi kommer bo kvar i samma område men på andra sidan av Smedby mot var vi bor idag. Så det känns roligt att vi får bo kvar i området vi trivs så bra i o att sonen kan fortsätta att gå kvar i skolan. Vi kommer att bygga lösvirkeshus med delad entrepenad, det mesta kommer vi att leja bort men enklare saker som målning osv tar vi själva.

    O ang bikinin, jag köper den gärna om du har den kvar? Du kan även maila mig om du vill. 🙂

    Trevlig kväll, kram!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *