Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Alla ♥ dag!

Publicerad,

Idag är det kärlekens dag.
Egentligen tycker jag väl att man ska visa kärlek och omtanke alla årets dagar. Men det är väl alltid mysigt med en dag som man kanske gör något extra för varandra.

Jag sitter och funderar på vad jag ska göra för att visa min kärlek till mina små hjärtan idag. Jag har mina små planer.

 

 

Hur firar ni kärlekens dag?

6 Kommentarer

  1. vi firar med: "NU ÄR DET HELG, GAPA OCH SVÄLJ"

  2. Nya influensan är symptomen att de kräks bara sådär i 3dagar,men har inga andra symptom alls utan kan vara rätt pigga eller väldigt trötta.
    L var pigg första dagen men inte så matglad direkt,så de två andra dagarna var han riktigt trött..levde mest på flyttande,som yoghurt och nyponsoppa m.m

    Hur mår han idag?

    kram

  3. vi ska fira med att titta på vårat lilla pyre i magen och sedan med en middag för hela familjen..

    kram kram

  4. Svar: men visst vet du, lite oväntat och oplanerat så har det flyttat in en liten, lite tätt men så underbart att få uppleva detta en sista gång

    kram kram

  5. Brollan – ripped fuel, shredded wheat!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *