Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Greys Anatomy!

Publicerad,

Jag är en tjej som ser det allra mesta på tv.. alla serier som går nästan. Men en serie som jag missade när den började var Greys. Den är ju grymt populär och alla som ser den älskar den!! Jag har sett lite program men aldrig följt serien.

När vi var i Thailand hade jag laddat in första säsongen i vår Bärbara mediplayer.. Så nu har jag börjat se serien från början och efter 1.a programmet var jag fast! Älskar den!!!!!!!
Måste bara se mer mer mer.
Ser ni på Greys Anatomy??
image1283

11 Kommentarer

  1. Jag har missat lite i början av serien.

  2. tittar på grey’s och har varit ett stort fan av det sedan första början. Men nu tycker jag att det är lite tråkigt.. ibland skiter jag i att kolla.

  3. Ser inte på de .. 🙂

  4. Från och till, tycker om serien men brukar krocka med annat som jag följer!

  5. du blev min 7000.de kommentar, 😀 du blir länkad i ett inlägg som publiceras strax. Tack för att du läser min blogg!

  6. Har aldrig sett, ska nog ta o köpa mig boxarna nån dag. Har hört att serien e grym. =) Puuuss!!

  7. Faktiskt inte, får kanske bättra mig 🙂

  8. NEj, såg första avsnittet, sen rann det ut i sanden….

  9. Aldrig sett den serien :S

  10. det är en jätte bra serie

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *