Header Image

Sandra - Mamma till Wilmer och Joline

Välkommen till Sandras blogg! Jag är en 27 årig tjej, toppbloggare i Norrköping och hos Vimedbarn, och mamma till Wilmer & Joline. Jag bor med min sambo, i vårt nybyggda hus utanför Norrköping. Hos mig får du läsa om det mesta inom familjeliv, mat & bakning med receptinspiration, inredning, shopping, resor och mycket mer. Välkomna hit! Vill ni komma i kontakt med mig? Maila på: [email protected]

Asos.com is the shit!!!

Publicerad,

Jag surfade in en sväng på Asos.com. Var länge sedan jag kikade in deras sida.
Och shiit så mycket fint de hade nu.
Kollade på lite klänningar. Svarta, såklart. Men svarta klänningar kan man aldrig få nog av. Det finns alltid ett tillfälle som de passar bra..

image719image720

image721image722

 

De är rätt lika alla 4. Men jag gillar dem! Just att det är tub top variant, lagom längd, som passar till lite finare tillfällen med.

Vilken gillar ni bäst?

Nr 1  2  3 eller 4

15 Kommentarer

  1. Jaa riktigt roligt tidsfördriv 😛

    Jag gillade trean bäst, kan inte säga varför. För som du sa så är de ju alla rätt lika, men trean är snyggast bara.

  2. Gud så snygga, gillade 4:an bäst 🙂 Kram

  3. Hej.. 3an tror jag… Lite ovanlig skärning 🙂 kram

  4. Tack 🙂 Jag gillar 2:an bäst. Fast 3:an var med fin 🙂

  5. Jätte snygga allihop, men säger väl 1 och 2. ha en jätte trevlig kväll!

  6. Alla va verkligen jättefina men tvåan gillar jag nog bäst! 😀

  7. 2&3 va fina 🙂 fast de va ju såklart alla.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *